По документите

< Предишната тема | Следващата тема > 
Автор Съобщение
stai4o

МнениеПуснато на: Wed Oct 13, 2010 8:53 am    Заглавие: По документите Отговорете с цитат
Здравейте другарки и другари съпартийци и симпатизанти!
Четох тезисите по "Проект 2020" и в мен назря желанието да направя следното предложение:Всяко намерение или проекторешение по развитието и управлението на страната да бъде подкрепено с отговор на въпроса как това ще бъде изпълнено? Това разбира се важи не само за конкретните тезиси,но това трябва да стане практика при изработването на всички важни проекторешения.С други думи хубаво е да кажем какво искаме да направим,на да посочим и как ще го направим.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ganchev

МнениеПуснато на: Thu Nov 18, 2010 10:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат
Съгласен съм с теб, но трябва да имаме предвид, че все пак тезисите се явяват дългосрочна стратегия и дават целите, към които ще се стремим в следващите 15-20 години.Самото изпълнение спада към конкретните задачи и според мен трябва да се подхожда индивидуално според времето и възможностите в момента.Ще се постарая в близките дни да намеря и да приложа окончателния и редактиран вариант на тезисите, приети на последното заседание на 47мия Конгрес на БСП.
Попаднах на интересно изказване на бившия енергиен министър - Петър Димитров по време на парламентарен контрол от 29.10.2010г.Помествам го в "Материали".Прочети и кажи какво мислиш.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

All times are EET (Източна Европа)

alexis2 theme created by: Andrew Charron and Web Hosting Bluebook